Elexbet Üyelik

Elexbet firması, 2015 senesinden beri aralıksız bir biçimde faaliyetlerine devam ediyor. Resmi web alanı üzerinden farklı oyunlara katılım sağlayabilmek için siteye üye olmak zorundasınız. Elexbet üyelik işlemlerinin nasıl yapılacağını merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirler.

Elexbet Üyelik Şartları

Elexbet üyelik şartları şöyledir;

 • TC vatandaşlık numarası olmayan, başka bir ülkenin vatandaşı olduğu halde Türkiye’de yaşayan kişilerin üyelik alması yasaktır.
 • Elexbet kayıt işlemlerinde her zaman sorumlu oyun politikalarına göre hareket edilir. İşte bu yüzden kabul edilmiş olan belli bir yaş sınırı vardır ve bu da 18 şeklindedir.
 • Paravan, sahte sitelerin kullanılmaması büyük önem arz etmiş olduğundan ilgili hususlara dikkat edilmelidir.

Bunlar çok zorlayıcı şartlar olmadığından üyelik almak isteyen herkesin bunları karşılaması noktasında bir sorun yoktur.

Elexbet Üyelik Dikkat Edilecekler

Elexbet üyelik alımı sırasında şunlara dikkat edilmelidir;

 • Türkçe site kullanılmalıdır ve bunun için en son alan adı üzerinden resmi siteye erişimin sağlanması esastır.
 • Bilgilerinizle aynı anda iki ya da daha fazla üyelik almanız mümkün değildir. Çoklu hesap hem yasaktır hem de oyuncular arasında haksız rekabete neden olmasından dolayı Elexbet hesap açma işlemleri ilgili kriterler üzerinden yapılır.
 • Yaşı tutmadığından dolayı 18’den büyük olan başka bir kişinin üyelik bilgilerinin yazılması, bunların kullanılması gibi durumlar ortaya çıkarsa, firma giriş yapmış olduğunuz bilgisayarın IP numarasını hızlı bir biçimde yasaklar.
 • Tüm bunlara ek olarak aktivasyon olarak bilinen ve çok kolay bir biçimde yapılan en son işlem olmadan üyeliğiniz onaylanmış kabul edilmez. Bunlara dikkat ederek hesabınızı açabilirsiniz.

Elexbet Üyelik Alanına Erişim

Elexbet üyelik işlemlerini yapabilmek için yeşil ve beyaz renkler kullanılarak tasarlanmış olan üye ol alanına bir kere tıklamak lazım. Bunun ardından sizi yeni ve anlaşılır bir sayfa karşılar. Burada doldurulması gerekli olan kutucuklar üç farklı başlık altında ifade edilmiştir. Bunlar hesap bilgileri, kişisel bilgileri ve son olarak bilgileri onayla alanıdır. Her kutucuk içine sizden ne isteniyorsa onu yazmanız gerekmekte. Böylelikle sorunsuz şekilde kaydınızı oluşturmuş olursunuz.

Elexbet Üyelik Hesap Bilgileri

Elexbet üyelik hesap bilgileri alanında yer alan tüm kutucukların doğru şekilde doldurulması esastır. İlk bölüm budur ve şu bilgiler verilmelidir;

 • Alt alta tasarlanmış olan kutucukların en üst kısmında kullanıcı adı ifadesi dikkat çeker. İlgili verinin oluşturulması şarttır.
 • Devam ederek adınızı buraya yazmalısınız. Yanında bir yuvarlak yer alır ve burada ikinci adım var ibaresi dikkat çeker. Böyle bir isminiz varsa onu da eklemeyi unutmayın.
 • Daha sonra ise soyadının yazılması lazım.
 • Elexbet sitesinden üyelik alımı sırasında her zaman yazılması gereken bir diğer bilgi ise email adresidir. Gerçek, aktif, kullanımda olan bir epostanın belirtilmesi mühimdir. Çünkü aktivasyon buraya yollanacak ileti ile sağlanır.
 • Burada doldurulması gereken en son alan ise cep telefonu numarasıdır. Bunu da yazarak artık ikinci bölüm olan kişisel bilgiler kısmına hemen geçebilirsiniz.

Elexbet Üyelik Kişisel Bilgiler

Elexbet üyelik kişisel bilgiler bölümü bir diğer kısımdır. Burada ilk alan şifreniz yazan yerdir. Parolanın tanımlanması özel kurallara göre yapılmalıdır. En çok 16 en az ise 8 karakterden oluşması gerekiyor. Büyük ve küçük harfin yanı sıra rakamlara yer verilmesi dikkat edilecek olan bir husustur. Doğum tarihi gibi bilgileri parola yapmak çok da mantıklı bir hareket olmayacaktır.

Devamında beyan etmek istemiyor, kadın ve erkek seçenekleri ile dikkat çeken cinsiyet alanı mevcuttur. Gerekli seçim sonrasında Elexbet sitesinde kullanacağınız paranın birimine karar vermeniz lazım. Tenge, Euro, Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve son olarak elbette Türk Lirası gibi seçenekler mevcuttur.

Doğum tarihinin yazılmasının ve bunun ayrıntılı şekilde belirtilmesinden sonra ülke kısmını Türkiye olarak seçmeniz mühimdir. Gerek şehir gerekse ikamet edilen adresin tüm detaylarının belirtilmesinden sonra artık bilgileri onayla kısmı üzerinden devam edebilirsiniz.

Elexbet Üyelik Bilgilerinin Onayı

Elexbet hesap açma işlemlerinin onaylanması lazım. Burası doldurulacak en son kısımdır. İki tane kutucuk alt alta tasarlanmıştır. Üstteki, yaş politikası gereği 18’den büyük olduğunuzun onaylanması şeklindedir. Gerçekleştirilmesi gereken işlem çok basittir ve tik koymak şeklindedir.

Devamında ise sizin için koyulmuş olan bir başka kutucuk daha vardır. Bilgilerin doğruluğu, sözleşmenin kabul edilmesi anlamını taşır. Yine tik koyarak buradaki süreci de başarılı bir biçimde tamamlamış olursunuz. Her türlü bilgiyi, tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak kontrol ettikten sonra üye ol butonuna basmalısınız. Bu kırmızı ve beyaz renkler kullanılarak tasarlanmıştır.

Elexbet Üyelik Aktivasyon

Elexbet üyelik aktivasyon en son aşama ve işlem olmasının yanı sıra kesinlikle tamamlanmalıdır. Üye o alanına bir kere tıklanmasının hemen ardından sistem çok hızlı bir biçimde harekete geçer. Sizin için bir email yollar. Bunu saniyesinde gerçekleştirmektedir. Ancak belli bir zaman dilimi için geçerli olmasından dolayı anında aktive edilmesi şarttır.

Elexbet üyelik onayı için yollanan bu email her zaman gelen kutusuna düşmeyebilir. Bu yüzden tüm olasılıkları düşünerek spam klasörünün de kontrol edilmesi lazım. Elektronik postanın görüntülenmesinin ardından linke bir kere tıklamanız önemlidir.

Firmanın özel şekilde tasarlamış olduğu sistem sayesinde ana sayfaya hızlı ve başarılı bir yönlendirme yapılır. Türkçe olan sitenin bu kısmında almış olduğunuz hesap bilgilerini kesinlikle tanıtmak zorundasınız. Bunun yöntemi de çok basittir. Giriş yazan yere bir kere tıklamalısınız. Zemin rengi siyah olan ve içinde iki farklı kutucuğun bulunduğu bir sayfa anında açılır.

Burada yapılacak olan şey Elexbet sitesinden oluşturduğunuz kullanıcı adını hemen girmenizdir. Bunun tamamlanmasının sonrasında sırada ikinci veri vardır. O da şifrenin yazılmasıdır. Gerekli olan kontrollerin ardından kırmızı renkli giriş yap butonuna tıklanması ile beraber artık süreç de sona ermiş olur. Yani sisteme üyelik bilgileri başarılı bir biçimde tanıtıldığından oyun katılımına geçebilirsiniz.

S.S.S

Elexbet sitesine üye olmak için yaş sınırı kaçtır?

En az 18 yaşında olan kişilerin Elexbet sitesinden hesap açması noktasında bir sorun yoktur.

Elexbet hesap açma işlemlerinde hangi bilgiler istenir?

Başarılı ve sorunsuz bir üyelik için kesinlikle; iletişim, hesap ve kimlik bilgilerini girmek yeterli olacaktır.

Elexbet üyelik işlemleri ne kadar sürer?

Birkaç dakika içinde Elexbet sitesinden kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın